Hipertenzija hirudoterapija, Gydymo ypatybės amžinai pašalinti hipertenziją


Knygos užkulsiai ir sandara Gydymas medicininėmis dėlėmis Gydymas dėlėmis - Hirudoterapija, naudojama medicinos hipertenzija hirudoterapija daugiau kaip 3 tūkst. Garsus praeities gydytojas Avicena savo darbuose aprašė, kaip ir kada galima naudoti dėles. Biblijoje taip pat randame nurodymų apie gydymą dėlėmis. XIX a. Bet pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje bei Rusijoje, dėlė vis dar buvo plačiai naudojama ir tyrinėjama.

Franz iš dėlių liaukų sekreto išskyrė medžiagą ir pavadino ją hirudinu. Iki šiol susintetintas ir natūralus hirudinas naudojamas kaip labai efektyvus antikoaguliantas krešėjimą veikianti medžiaga. Hirst dėlių seilių liaukose atrado hialurodinazę. Baskova, G.

  • Kokius prieskonius galima vartoti esant hipertenzijai
  • Hipertenzija apvaisinimo metu

Nikonov atrado fermentą, vadinamą destabilaze. Po m. Šiandien mokslininkai dėlių seilių hipertenzija hirudoterapija aptinka apie įvairiausių medžiagų, kurių poveikis žmogui vis dar tyrinėjamas. Šiuo metu 35 pasaulio klinikose kartu su medikamentais taikomas ir gydymas medicininėmis dėlėmis.

hipertenzija hirudoterapija

Food and Drug Administration m. Įstatyme rašoma, kad hirudoterapija - viena iš medicinos metodų, tinkamų ligoniams gydyti.

Nepriklausomas galvos skausmo šalinimas su padidėjusiu kraujo spaudimu

Ypač plačiai dėlės taikomos JAV po plastinių operacijų. Photo by  GrrlScientist  on  Foter. Hipertenzija hirudoterapija akių poros išsidėstę priekinėje kūno dalyje. Be to, dėlės reaguoja visu savo kūno paviršiumi visame hipertenzija hirudoterapija gyvenimo būdas ir mityba sergant hipertenzija receptorių dėka.

Cheminiai ir temperatūros dirgikliai yra lūpų srityje, todėl dėlės labai jautriai reaguoja į kvapus ir temperatūros pokyčius. Hipertenzija hirudoterapija kvėpuoja per odą, per ją pašalinamos dujos, vanduo, jonai. Oda gausiai padengta gleivėmis, jos saugo dėlę nuo išdžiūvimo, bakterijų, dalyvauja, kvėpavimo, šalinimo, osmoreguliacijos procesuose.

Dėlės plaukioja grakščiai ir lengvai besilankstydamos, šliaužioja ir juda sprindžiuojamaisiais judesiais, jautriai reaguoja į išorinius dirgiklius išsilenkdamos ar besiraitydamos.

Medicininės dėlės minta tik krauju. Kraujo siurbimas ant žmogaus kūno trunka apie minučių. Nuo kūno dėlė atsikabina pati. Dėlė sugeba sintezuoti daugybę biologiškai aktyvių medžiagų. Pagamintas medžiagas kaupia seilių liaukose, esančiose tarp dantukų. Kiekviena liaukutė turi ištekamąjį latakėlį, kuris atsiveria į žandus.

Ar per karantiną dirbate?

Latakėliais, dėlei suleidus dantukus į žmogaus odą, sekretas patenka į organizmą. Lietuvos biologė D. Zapkuvienė ištyrė, kad biofabrike išaugintos dėlės seilių liaukose randama žymiai didesni kiekiai biologiškai aktyvių medžiagų negu gamtoje augusios dėlės.

Hipertenzija hirudoterapija to, siurbimo metu fabrike išaugintos dėlės sekretas gausiai teka į žaizdelę, tai yra į žmogaus organizmą. Laukinė dėlė tik siurbia kraują - nieko neduodama žmogui. Biofabrike išauginta dėlė duoda didesnį gydomąjį efektą, lyginant su laukinėmis dėlėmis.

Photo by Maciej Bonk Dėlių skrandyje gyvena Aeromonas rūšies bakterijos, kurios gamina kai kuriuos endogeninius fermentus, neleidžiančius kraujui sukrešėti dėlių skrandyje. Dėlės skrandyje randama B grupės vitaminų. Be to randami fermentai, kurie naikina kitas bakterijas, galinčias sukelti hipertenzija hirudoterapija puvimą ar rūgimą dėlių skrandyje.

Mokslininkai įvairiose laboratorijose ne kartą tyrė, ar gali dėlės skrandyje esantys mikrobai patekti į žmogaus organizmą, kai dėlė siurbia žmogaus kraują. Tuo tikslu dėlės buvo maitinamos užkrėstu bakterijomis krauju. Paaiškėjo, kad dėlės skrandyje esančios medžiagos stabdo mikrobų dauginimąsi. Stafilokokų bakterijos dėlės skrandyje išlieka gyvybingos tik dienas. Ilgiausiai - iki 4 mėnesių - skrandyje gyvybingi išlieka tik virusai.

Hipertenzija: modernūs gydymo metodai

Dėlės burnoje tarp gerklės ir skrandžio yra vožtuvas, neleidžiantis kraujui tekėti atgal į burną, todėl dėlės skrandžio turinys paprastai nepatenka į žmogaus organizmą. Vis tik dvigubo saugumo sumetimais biofabrikuose išaugintos dėlės hipertenzija hirudoterapija karantino sąlygomis mėnesius per tą laiką žūsta visi mikrobai, net jei jų ir buvo dėlės skrandyje. Gydymui naudojamos tik biofabrike išaugintos dėlės.

Dėlių auginimas - tai ilgas ir sudėtingas procesas, trunkantis apie 2 metus. Dėlė reikalauja ypatingos priežiūros. Dėlės jautrios ne tik temperatūros svyravimams, jos reaguoja į kvapus, garsus. Ištirta, kad dėlė reaguoja net į žmogų, kuris ją prižiūri. Medicininių dėlių seilių liaukų biologiškai aktyvios medžiagos Vienas didžiausių molekulinės biologijos laimėjimų per paskutinius hipertenzija hirudoterapija yra tai, kad iš medicininių dėlių  gaminamų biologiškai aktyvių medžiagų buvo išskirta ir išgryninta daugiau nei 40 medžiagų.

Galvojama, kad dėlė gamina apie įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Didžioji jų dalis - tai fermentai ir jų inhibitoriai. Daugelio pasaulio šalių moderniose laboratorijose, mokslininkų pastangomis nustatytos molekulių struktūros, fermento-substrato ir fermento-inhibitoriaus kompleksų sąveikos būdai, sudarytos sudėtingos jų schemos.

hipertenzija hirudoterapija

Medicininės dėlės seilių liaukos sintezuoja Hialuronidazę, kuri didina audinių ir kapiliarų sienų pralaidumą ir padeda biologiškai aktyvioms medžiagoms pasklisti organizme. Histaminas didina kraujagyslių sienelių laidumą, plečia kapiliarus, sutraukia pokapiliarines venules, skatina uždegimo reakciją.

Taigi, įkandimo vietoje dėlė sužadina uždegimą - įkandimo vieta parausta, sudirginami odos receptoriai, tuo pačiu spartėja bendras uždegiminis procesas ir greičiau praeina chroninės ligos. Per odos receptorių dirgiklius dirginama centrinė nervų sistema, keičiasi vidaus organų funkcijos. Po pirmųjų dėlių procedūrų neretai paūmėja chroninės ligos ar atsiranda nemalonūs pojūčiai - tai natūralus reiškinys. Tuo būdu aktyvinami imuniniai procesai - organizmas ibuklinas nuo hipertenzijos apsivalyti nuo šlakų, toksinų, naikinama organizme tūnojusi infekcija.

Po dėlių uždėjimo gali išryškėti pūlingi procesai bet hipertenzija hirudoterapija kūno vietoje - tai taip pat natūralus dėlių poveikio rezultatas. Nustatyta, kad fagocitozės indeksas po medicininių dėlių  seanso padidėja nuo 3,8 iki 5, Hirudinas, kurį išskiria dėlių seilių liaukos, yra hipertenzija hirudoterapija fermento trombino slopintojas.

Jis lėtina ar visiškai blokuoja fibrinogeno virtimą fibrinu, be to hirudinas yra trombocitų sukibimo slopintojas - tai medžiaga stabdanti kraujo krešėjimą. Skirtingai nuo sintetinių trombino inhibitorių, hirudinas yra idealus, nes neturi jokio šalutinio poveikio.

hipertenzija hirudoterapija

Kalinas yra trombocitų ir kraujagyslių sienos kolageno skaidulų sukibimo slopintojas - slopina trombocitų sukibimą ir neleidžia susidaryti trombams.

Dėlių terapija yra trombozių profilaktika - tai turėtų suprasti visi, norintys išvengti insulto, infarkto, tromboflebito.

Hipertenzija: Nerijetko bez simptoma, ali sa pogubnim ishodom (14.04.2018.)

Destabilazės kompleksas padeda ištirpinti trombus. Prostaciklinas veikia kraujagyslių lygiuosius raumenis - išplėsdamas ir tuo būdu mažindamas kraujo spaudimą. Be to, ši medžiaga sužadina anksčiau prie kraujagyslės sienos prisitvirtinusių trombocitų irimą. Dėlių seilių liaukose randama ir kitų svarbių žmogaus organizmui medžiagų, kurių poveikis paskutiniu metu intensyviai tyrinėjamas viso pasaulio mokslininkų. Rusijos Tarptautinio dėlių centro vadovas Nikonov G.

Konstatuota, kad mikro ir makro elementų pasisavinimas žmogaus virškinimo trakte yra nevienodas. Geležies Fe iš žmogaus virškinamo trakto į ląstelę patenka tik 15 proc.

hipertenzija hirudoterapija

Tarp mikroelementų egzistuoja sinerginiai ir antagonistiniai ryšiai, pvz. Sunkieji metalai organizme sukelia pakitimus raumenyse, kauluose, vidaus organuose. Dėlės padeda pasisavinti ląstelei minėtus elementus. Kadangi dėlės hipertenzija hirudoterapija sausame pavidale mikro ir makro elementų kiekis išlieka gana didelis, mokslininkai dėles naudoja kosmetikos priemonių, maisto papildų gamybai.

Matome, kad dėlė turi visą eilę gyvybiškai svarbių elementų, kurie dalyvauja žmogaus organizmo oksidacijos procesuose, likviduoja mikro ir makro elementų disbalansą ląstelėse. Be to, dėlės sekretas stimuliuoja mikroelementų pasisavinimą, gerina ląstelių membranų hipertenzija hirudoterapija.

Terapinis medicininių dėlių  poveikis žmogaus organizmui Medicininė dėlė kąsdama sudirgina žmogaus odos receptorius.

hipertenzija hirudoterapija

Sužadinti receptoriai refleksiškai keičia centrinės nervų sistemos ir vidaus hipertenzija hirudoterapija funkcijas. Į žmogaus kraujotakos sistemą dėlė įpurškia veikliųjų medžiagų, kurios stimuliuoja visų organizmo sistemų funkcijas, atstato jų normalią veiklą.

Likviduoja veninę stazę, atlieka drenažo funkciją.

Sintezuoja daugybę biologiškai aktyvių medžiagų

Kadangi kraujas nekreša 10 - 12 val. Atsistato natūrali kraujotaka, gerėja organų aprūpinimas maisto medžiagomis, deguonimi. Dedamos nustatytose vietose pagal metodiką Pati veiksmingiausia vieta - tai žmogaus gyvybinių galių vieta - stuburo apačia, kryžkaulio ir uodegikaulio sritis.

Dėlės dedamos, esant stuburo patologijai, hipertenzija hirudoterapija antinksčių, inkstų, tiesiosios žarnos, prostatos ligomis. Kita zona tai - saulės rezginio projekcija. Dėlės šioje zonoje naudojamos esant virškinimo, skrandžio, kasos, kepenų, tulžies pūslės susirgimams.