Hipertenzijos purškalas, Olynth 0.1% purškalas, tirpalas 10ml


Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra OtriDuo ir kam jis vartojamas OtriDuo yra dviejų vaistinių preparatų derinys, į kurio sudėtį įeina dvi skirtingos medžiagos. Viena iš veikliųjų medžiagų padeda sumažinti nosies varvėjimą, kita — pasižymi nosies užgulimą mažinančiu poveikiu. OtriDuo naudojamas peršalus, nosies užgulimo ir varvėjimo rinorėjos gydymui. Kas žinotina prieš vartojant OtriDuo OtriDuo vartoti negalima: -  vaikams ir paaugliams iki 18 hipertenzijos purškalas, kadangi pakankamų duomenų apie hipertenzijos purškalas ir veiksmingumą nėra; -  jeigu yra alergija ksilometazolino hidrochloridui ar ipratropio bromidui arba bet kuriai šio vaisto pagalbinei medžiagai jos išvardytos 6 skyriuje ; -  jeigu yra alergija atropinams arba panašioms medžiagoms, pvz.

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti OtriDuo: -  Jeigu Jūs sergate širdies liga pvz. Gali pasireikšti staigi padidėjusio jautrumo alerginė reakcija. Ji gali pasireikšti kaip niežtintis raudonas bėrimas kartu su odos uždegiminiais iškilimais dilgėlinėpasunkėjęs kvėpavimas ar kalbėjimas, dėl lūpų, veido ar gerklės patinimo pasunkėjęs rijimas.

Dažnai perkama kartu

Šie požymiai gali atsirasti kiekvienas atskirai arba visi kartu kaip sunki alerginė reakcija. OtriDuo negalima vartoti ilgiau kaip 7 dienas iš eilės. Jeigu simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Ilgalaikis arba per didelių dozių vartojimas gali sąlygoti nosies užsikimšimo atsinaujinimą ar pablogėjimą ir sukelti nosies gleivinės patinimą. Stenkitės nepurkšti OtriDuo aplink akis.

hipertenzijos purškalas hipertenzija periferinis pasipriešinimas

Jei taip atsitiktų, gerai praskalaukite akis šaltu vandeniu. Gali pasireikšti laikinas neaiškus matymas, akių sudirginimas, skausmas ir paraudimas.

hipertenzijos purškalas kas ir hipertenzija

Jeigu taip atsitiktų, kreipkitės į gydytoją. Taip hipertenzijos purškalas gali pablogėti uždaro kampo glaukoma. Vaikams ir paaugliams OtriDuo nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams, kadangi duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

hipertenzijos purškalas kada galima diagnozuoti hipertenziją

Kiti vaistai ir OtriDuo Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypatingai svarbu pasakyti, jeigu: - Vartojate monoamino oksidazės inhibitorių vartojamų depresijos gydymui. Šių preparatų vartojimo metu arba per dvi savaites po vartojimo nutraukimo, gali žymiai pakilti kraujo spaudimas.

Jeigu vartojate kurį nors iš išvardintų vaistinių preparatų, prieš pradėdami vartoti OtriDuo, pasitarkite su gydytoju. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėštumo metu OtriDuo vartoti negalima, nebent gydytojas paskyrė hipertenzijos purškalas. Žindymo laikotarpiu OtriDuo vartoti negalima, nebent gydytojas hipertenzijos purškalas, kad galima nauda kūdikiui yra didesnė už galimą riziką.

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant OtriDuo gauta pranešimų apie regos sutrikimus įskaitant neryškų matymą ir vyzdžių išsiplėtimągalvos svaigimą ir nuovargį.

Jeigu toks poveikis pasireiškė, negalima vairuoti, dirbti hipertenzijos purškalas mechanizmais ar dalyvauti veikloje, kuri gali būti pavojinga Jums patiems ar aplinkiniams.

Kaip vartoti OtriDuo Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją garstyčių hipertenzija vaistininką. Rekomenduojama dozė yra: Suaugusieji: po vieną įpurškimą į kiekvieną hipertenzijos purškalas landą iki 3 kartų per dieną, ilgiausiai 7 dienas iš eilės.

Kita informacija 1. Jo veiklioji medžiaga ksilometazolino hidrochloridas sutraukia kraujagysles ir mažina nosies gleivinės paburkimą. Olynth vartojimas: · Nosies gleivinės paburkimo mažinimas, susirgus ūmine sloga, kai yra gausių išskyrų vazomotoriniu rinituarba alergine sloga alerginiu rinitu. Atsargiai vartoti vaistą reikia ir tada, jei minėtų sutrikimų būta anksčiau. Ilgą laiką vartojami simpatomimetiniai gleivinės paburkimą mažinantys vaistai gali sukelti lėtinį gleivinės paburkimą, o vėliau net jos atrofiją.

Palikite ne trumpesnę kaip 6 valandų pertrauką tarp dviejų dozių. Negalima purkšti daugiau kaip 3 kartus į kiekvieną nosies landą per dieną. Kad sumažėtų nepageidaujamų reakcijų rizika, rekomenduojama gydymą nutraukti iš karto, kai tik simptomai susilpnėja, net jeigu taip atsitinka iki rekomenduojamos 7 dienų gydymo trukmės pabaigos. Jeigu Jums atrodo, kad OtriDuo poveikis per silpnas arba per stiprus, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Prieš vartodami preparatą, visada išsišnypškite nosį. Nuimkite dangtelį. Nenukirpkite purkštuko antgalio. Dozuojamasis purkštukas yra paruoštas užtaisymui prieš naudojimą.

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Septanazal suaugusiesiems ir kam jis vartojamas Septanazal suaugusiesiems nosies purškale yra ksilometazolino hidrochlorido ir dekspantenolio. Ksilometazolino hidrochloridas greitai sutraukia nosies gleivinės kraujagysles ir sumažina nosies gleivinės paburkimą bei gleivių išsiskyrimą, todėl sumažėja hipertenzijos purškalas užsikimšimo pojūtis. Dekspantenolis yra vitamino pantoteno rūgšties darinys, skatinantis nosies gleivinės gijimą ir ją apsaugantis. Šis vaistas skirtas vartoti suaugusiesiems ir mokyklinio amžiaus 6 metų ir vyresniems vaikams.

Prieš pirmą naudojimą, užtaisykite pompą išspausdami 4 įpurškimus į aplinką. Taip užtaisyta pompa yra paruošta įprastiniam kasdieniniam naudojimui.

Jeigu pilno pompos hipertenzijos purškalas metu įpurškimo nėra arba jeigu preparatas nebuvo vartojamas ilgiau kaip 6 dienas, dozavimo pompą reikia vėl užtaisyti išspaudžiant 4 įpurškimus į aplinką, tokį patį kiekį įpurškimų, kuris buvo naudotas anksčiau.

Kiti vaistai ir Rhino-stas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kraujo spaudimas gali padidėti, jei Rhino-Stas vartojamas kartu su kai kuriais vaistais nuo depresijos tricikliais antidepresantais arba tranilcipromino tipo MAO inhibitoriais ar vaistais, kurie didina kraujospūdį. Nėštumas ir žindymo hipertenzijos purškalas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo laikotarpiu ksilometazilino reikia vartoti tik atidžiai įvertinus jo vartojimo riziką ir galimą naudą.

Buteliuką laikykite statmeną. Šiek tiek pasilenkite į priekį. Uždenkite vieną nosies landą pirštu prispausdami šnervę, į kitą nosies landą įkiškite purkštuko antgalį. Paspauskite pompą ir tuo pačiu metu įkvėpkite pro nosį.

Sveikatos kodas apie arterine hipertenzija 2

Pakartokite procedūrą į kitą nosies landą. Efektą pajusite per 5 — 15 minučių po įpurškimo.

 1. Rhino - stas 1mg/ml nosies purškalas, tirpalas 10ml - taf.lt
 2. Он был еще слишком молод и слишком полагался на себя самого, чтобы чувствовать необходимость в какой-то длительной привязанности, и, приди время, ему, возможно, будет нелегко такими привязанностями обзавестись, Даже в самые интимные моменты барьер этой непохожести на других вставал между ним и его возлюбленными.
 3. SEPTANAZAL 1mg+50mg/ml nosies purškalas ,10ml - Camelia
 4. NITROMINT, mikrogramų/išpurškime, poliežuvinis purškalas (tirpalas), 10 g | Gintarinė
 5. Mėlynojo jodo vartojimas hipertenzijai gydyti

Stenkitės nepurkšti OtriDuo į arba aplink akis. Ką daryti pavartojus per didelę OtriDuo dozę? Jeigu Jūs ar kas nors kitas pavartojo per didelę OtriDuo dozę, kreipkitės konsultacijos į gydytoją, ligoninę arba priėmimo skyrių, kad sumažintumėte nepageidaujamo poveikio riziką.

OTRIDUO mg/mg/ml nosies purškalas, 10ML - Camelia

Patartina kartu su savimi pasiimti šį pakuotės lapelį, buteliuką arba pakuotę. Tai ypatingai svarbu vaikams, kadangi nepageidaujamų reakcijų pasireiškimo tikimybė jiems yra hipertenzijos purškalas negu suaugusiems. Perdozavimo simptomai yra stiprus galvos svaigimas, prakaitavimas, stipriai nukritusi kūno temperatūra, galvos skausmas, sulėtėjęs hipertenzijos purškalas ritmas, padažnėjęs širdies ritmas, sunkumas kvėpuoti, koma, traukuliai, hipertenzija padidėjęs kraujo spaudimaspo kurios gali sekti hipotenzija kraujo spaudimo sumažėjimas.

hipertenzijos purškalas hipertenzijos 1 stadijos vaistai

Kiti galimi simptomai yra burnos džiūvimas, haliucinacijos, sunkumas ryškiai matyti įvairiu atstumu esančius daiktus sutrikusi akies akomodacija. Galimas šalutinis poveikis Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

hipertenzijos purškalas fezamas nuo galvos skausmo ir hipertenzijos

Dažniausiai pasitaikančios nepageidaujamos reakcijos yra kraujavimas iš nosies ir nosies sausumas. Daugelis nepageidaujamų hipertenzijos purškalas, apie kuriuos buvo pranešta, taip pat gali būti ir įprasto peršalimo simptomai. Labai dažni nepageidaujami reiškiniai hipertenzijos purškalas pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 žmonių : Kraujavimas iš nosies, nosies sausumas.

Dažni nepageidaujami reiškiniai gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių : Diskomfortas nosyje, nosies užgulimas, sausa ir sudirgusi gerklė, skausmas hipertenzijos purškalas.

10 dažniausiai ieškomų

Burnos džiūvimas. Pakitęs skonio pojūtis, galvos skausmas. Nedažni nepageidaujami reiškiniai gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš žmonių : Opų atsiradimas nosyje, čiaudulys, gerklės skausmas, kosulys, užkimimas.

 • Intrakranijinis slėgis ir hipertenzija
 • Endokrininės hipertenzijos gydymas
 • SINZYL 0,5 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), N1
 • OTRINAZIL, 1 mg/50 mg/ml, nosies purškalas (tirpalas), 10 ml, N1 | Norfos vaistinė
 • Когда-то человек путешествовал по всему миру и даже к звездам.
 • Padidėjusi širdies ritmo hipertenzija
 • Hipertenzija 2 laipsniai ant širdies

Virškinimo sutrikimai, pykinimas. Pakitęs uoslės pojūtis, galvos svaigimas, drebulys. Diskomfortas, nuovargis.