Moksibustijos hipertenzija


Mikrostroto priežastys

Akupunktūros masažas - bendra informacija. Taškų derinimo metodai Akupunktūros masažas - bendra informacija. Taškų derinimo metodai Taškų derinimo metodai Beveik vienos ligos atveju galima pasirinkti kelis taškus, o vieno taško poveikis gali turėti gydomąjį poveikį daugeliui ligų.

Todėl norint gauti geriausią terapinį efektą, remiantis aukščiau išvardytais principais, būtina žinoti specifinį taškų derinį.

 • Akių kraujagyslių ligos, sergančios hipertenzija
 • Taškai dėlėms dėl hipertenzijos
 • Manualinė terapija ir osteopatija – MEDVISIT

Yra keli taškų derinimo metodai. Nurodykime dažniausiai naudojamus. Simetrinių taškų derinimo metodas. Gydant kai kurias ligas, parenkami pagrindiniai simetriški taškai; pavyzdžiui, esant skrandžio ligoms - tzu-san-li taškai, ginekologinėms ligoms - san-yin-jiao taškai; su skausmu priekinėje moksibustijos hipertenzija dalyje - tou-wei taškai; su viduriavimu - tien-shu taškai.

Vienalaikio viršutinių ir apatinių galūnių taškų derinimo metodas naudojamas gydant vieną ar dvi ligas. Taigi gydant tetaniją, he-gu taškai derinami su tai-chun taškais, gydant kosulį ir reguliuojant skrandžio ir žarnų funkciją, he-gu taškai derinami su tzu-san-li taškais. Priekinio ir galinio taškų derinimo metodas su giliu ir paviršiniu dirginimu.

Kas yra mikrostratas, jo priežastys, simptomai, gydymas ir atsigavimas

Gydant vieną ar kelias ligas tuo pačiu metu, norint sustiprinti pojūčių apšvitinimą nuo galūnių iki galvos ar kamieno arba išplėsti pojūčių zoną, galima pasirinkti du taškus vienoje galūnėje; pavyzdžiui, rankos ar kojos gale ir priekyje viename taške atliekama gili injekcija, kitame taške arba viename taške atliekama paviršinė injekcija, o kitoje - kauterizacija.

Taigi, gydant išialgiją ir reguliuojant vidaus organų veiklą, huan-tiao taškas derinamas su tzu-san-li tašku; dantų skausmui ir tarpšonkaulinei neuralgijai derinami qu-chi ir he-gu taškai; be moksibustijos hipertenzija, šių taškų derinys taip pat veiksmingas sergant galvos ir veido, pečių srities bei viršutinių kvėpavimo takų ligomis.

Išorinės ir vidinės pusės taškų derinimo metodas.

liaudies gynimo priemonės ir hipertenzija hipertenzija ir veido edema

moksibustijos hipertenzija Gydant vieną ar dvi ligas, parenkami taškai ant dviejų linijų. Pavyzdžiui, gydant gonitą ir šlapimo sistemos ligas, jang-ling-quanyi yin-ling-chuan taškai sujungiami, gydant mėnesinių sutrikimus ir peršalimą - xuan-chzhong ir san-yin-jiao taškai.

Nei-guan ir wai-guan taškų arba qu-chi ir shao-hai derinys sustiprina viršutinių galūnių pojūtį ir yra naudojamas skausmui, viršutinių galūnių paralyžiui, taip pat kvėpavimo ir virškinimo sistemos ligoms gydyti. Tiesioginio ir netiesioginio dirginimo derinimo metodas.

hipertenzijos prevencija sergant osteochondroze širdies skausmas esant hipertenzijai kaip gydyti

Tuo pačiu metu vietiniai ir nuotoliniai taškai parenkami vienu metu. Pavyzdžiui, gydydami nosies ligas, be taškų naudojimo nosies srityje in-xiang arba he-liao, moksibustijos hipertenzija sujungia taškus ant he-gu ar qui-chi rankų.

Gydant akių ligas, be taškų akių lizde qing-ming arba sy-bai, taip pat galite naudoti taškus ant kojos zu-lin-qi; gydant skrandžio ligas, be taškų ant viršutinės pilvo dalies, pavyzdžiui, chzhun-wan, taip pat naudojamas tszu-san-li taškas. Artimų centrinei nervų sistemai ir tolimų taškų derinimo metodas.

Atgaivinantis akupunktūros masažas

Taikant šį metodą, taškai, esantys ant galvos, kaklo, nugaros ir kt. Pavyzdžiui, gydydami maliariją, jie sujungia da-zhui tašką kakle ir nugaroje su jian-shi taškais ant dilbių ir jie-hsi pėdos gale arba tao-dao tašką gale su le -quie ant dilbių ir zhang-men pilvo srityje ir kt.

 1. Širdies sveikatos dietos septintosios dienos adventistas
 2. Kas yra mikrostratas, jo priežastys, simptomai, gydymas ir atsigavimas - Anatomija November
 3. Kas yra mikrostratas, jo priežastys, simptomai, gydymas ir atsigavimas Anatomija Iš šio straipsnio jūs sužinosite: kas yra mikrostratas, kaip jis skiriasi nuo plataus smūgio, kaip jį išvengti, nustatyti pirmus požymius laiku ir pradėti reikiamą gydymą.
 4. Bruknės ir hipertenzija
 5. Tradicinės kinų medicinos integravimas į Vakarų širdies ir kraujagyslių mediciną: įrodymais pagrįstas požiūris Lapkritis Narkotikų terapija Hipertenzija Su dideliu susidomėjimu perskaičiau Hao et al.
 6. Когда я в первый раз ушел из Диаспара, я и понятия не имел -- а что же я надеюсь найти.
 7. Усталость -- такая, какой он никогда прежде не испытывал -- навалилась на .
 8. В этот момент Джизирак заметил робота и принялся с любопытством его разглядывать.

Gydant psichines ligas, bai-hui, feng chi galvos sritis taškai derinami su da-ling ir jian-shi ant dilbių. Kelių simptominių taškų pasirinkimo vienu metu metodas.

NAUJAUSI PRODUKTAI

Skrandžio skausmui ir viduriavimui galite derinti zhong-wan tašką su tien-shu taškais arba huang-shu taškus su nei-guan taškais. Dėl drėgnų sapnų ir vidurių užkietėjimo jie sujungia da-chiang-shu su ming-men arba guan-juaniais taškais arba shen-shu taškais su san-jiao taškais. Bendro stiprinamojo poveikio taškų ir simptominio gydymo derinimo metodas.

Šiuo tikslu dažnai naudojami šie punktai: gao-huan, wai-guan, da-chu, ming-men, qui-chi, tszu-san-li, xuan-chzhong, guan-yuan-shu ir kt. Taškų, esančių paveikto organo srityje, parinkimo metodas. Esant ūminiam enterokolitui ir menstruacijų sutrikimams, galite pasirinkite taškus tien-shu antroje moksibustijos hipertenzija pilvo linijoje ir zhong-chi vidurinėje pilvo linijoje.

hipertenzija ir masažas slėgis labai sumažėjo dėl hipertenzijos

Su lumbosakraliniu radikulitu galite pasirinkti taškus chzhi-bian ir da-chiang shu. Dvipusio kryžminio taško sujungimo metodas. Senovėje, atliekant Zhen Jiu terapiją, didelis dėmesys buvo skiriamas šiems dalykams. Jei pažeidimas buvo viršutinėje kūno dalyje, tada injekcijos buvo atliekamos apatinėje kūno moksibustijos hipertenzija, jei pažeidimas buvo apatinėje kūno dalyje, injekcijos buvo atliktos viršutinėje kūno dalyje.

Su pažeidimu, esančiu kairėje kūno pusėje, injekcijos buvo atliktos dešinėje, o pažeidimas buvo dešinėje pusėje, kairėje.

Subkategorijos

Šis metodas pasiteisino ir šiuolaikinėje klinikoje. Nugalėjus dešiniajam veido nervui, be taškų dešinėje, taip pat galite naudoti le-tsue tašką kairėje. Kairėje pusėje esant hemiplegijai, kairėje pusėje galite pasirinkti taškus jian-yu, qu-chi ir taškus ant yang-ling-chuan ir xuan-jin kojos. Taigi, gydant vienos ar kitos ligos zhen-chiu, vienu metu arba pakaitomis galima naudoti daug veiksmingų taškų.

Gydant lėtines ligas, galite pasirinkti keletą moksibustijos hipertenzija grupių, naudodami jas pakaitomis arba kartu. Pavyzdžiui, gydant hipertenziją, vienam deriniui galite paimti tszu-san-li ir nei-guan taškus, kitam - qi-hai-shu ir san-yin-jiao taškus; šiuos taškus taip pat galite derinti pakaitomis. Pavyzdžiui, per pirmąją procedūrą parenkamas kairysis nei-guan taškas ir dešinysis tzu-san-li taškas, o antrosios - atvirkščiai.

Dėl skausmo nugaroje ir moksibustijos hipertenzija šios srities taškai sujungiami tuo pačiu metu arba naudojami pakaitomis. Taškinio masažo masažas yra pagrįstas griežtu teoriniu pagrindu, kurį gana sunku suprasti ir ypač pritaikyti gyvenime nepasiruošusiam žmogui. Šiame puslapyje rasite kiniškos akupresūros akupunktūros naudojimo galimybes, kurias galima naudoti namuose. Iš siūlomų taškų pasirinkite 3 - 5 ir reguliariai moksibustijos hipertenzija juos aprašytu režimu, nereikia daryti poveikio visiems siūlomiems taškais kasdien.

Atgaivinantis akupunktūros masažas Kasdienis taškinis masažas padės išvengti silpnėjimo organizmo apsaugoje, sumažins polinkį į infekcines ligas, padidins efektyvumą ir gyvenimo kokybę. Akupresūros metodas šiuo atveju yra tonikas, technika - gilus slėgis kiekvienam taškui po 0,5 - 1 minutę.

Dienos taškus galima masažuoti ryte po mankštos arba vakare. Masažas tuo pačiu metu dešinėje ir kairėje sėdimoje padėtyje ištiestomis kojomis.

Kategorija:Nepilni Medicina

Patogu suskaičiuoti slankstelius nuo VII kaklo slankstelio, kurio nugaros procesas iškyla labiau nei kiti, kai galva pasvirusi į priekį.

Kitas asmuo turėtų moksibustijos hipertenzija tuo pačiu metu dešinėje ir kairėje. Jūsų padėtis: gulėti ant pilvo arba sėdėti, šiek tiek palinkti į priekį. Masažuokite panašiai kaip 1 punkte. Akupunktūrinis masažas padidėjusiam nuovargiui asteninis moksibustijos hipertenzija Padidėjęs moksibustijos hipertenzija lėtinis nuovargis yra jausmas, pažįstamas daugumai šiuolaikinių miestų ir kaimų gyventojų. Esant tokiai situacijai, būtina pakoreguoti miego ir poilsio režimą, atlikti lengvą gimnastiką gryname ore, pabandyti sužadinti savyje teigiamas emocijas.

Taškinio masažo masažas padės išspręsti lėtinio nuovargio problemą. Taškai yra paveikti tonizuojantis metodas, gaudamas gilų slėgį 0,5 - 1 minutę. Masažuokite vienu metu iš abiejų pusių sėdimoje padėtyje sulenktomis kojomis.

Rizikos grupės ligos vystymuisi

Masažuokite vienu metu iš abiejų pusių, sėdėdami sulenktas kojas per kelius. Masažas atliekamas panašiai kaip 2 punkte. Masažas iš abiejų pusių vienu metu, panašus į 1 punktą. Masažuokite pakaitomis dešinėje ir kairėje sėdėdami, ranką laikydami ant stalo.

svoris ir širdies sveikata hipertenzija 2-3 laipsniai

Masažuokite sėdimoje vietoje pakaitomis dešinėje ir kairėje, ranka remiasi į stalą. Masažuokite pakaitomis dešinėje ir kairėje sėdėdami, sulenktą ranką laikydami ant stalo, delnu žemyn.

Akupunktūrinis masažas esant miego sutrikimams Miego sutrikimas nėra savarankiška liga, o įvairių organizmo veiklos sutrikimų simptomas.

 • Alzheimerio liga ir hipertenzija
 • Kaip gydoma druskos hipertenzija
 • Akupunktūros masažas - bendra informacija. Taškų derinimo metodai

Todėl kova už gerą miegą turi prasidėti ne tabletėmis, o moksibustijos hipertenzija normalizavimu ir protingu bei fiziniu darbu pagrįstai derinant.

Visais šiais atvejais gali būti naudinga akupresūra. Poveikis taškams atliekamas raminamuoju metodu, gaunant lengvą glostymą sulėtėjusiu ritmu ar lengvą slėgį 3 - 5 minutes. Masažas vienu moksibustijos hipertenzija dešinėje ir kairėje sėdint ar gulint, sulenkus kojas per kelius.

hipertenzijos priežastis louise hey kaip gydyti hipertenziją jauniems vyrams

Tavo pozicija, gulint ant nugaros. Masažas vienu metu dešinėje ir moksibustijos hipertenzija gulint, sulenkus kelius ar sėdint. Masažas dešinėje ir kairėje vienu metu, panašus į 4 punktą.

Masažas vienu metu dešinėje ir kairėje sėdint ar gulint, sulenkus kelius. Masažuokite gulėdami ant nugaros, atsipalaiduokite. Masažas pakaitomis dešinėje ir kairėje sėdimoje padėtyje, ranka remiasi į stalą, delnu į viršų. Masažuokite iš abiejų pusių vienu metu.

Nemigos masažas taškiniu masažu atliekamas tik vakare.