Slaugytojo hipertenzija


Arterinė hipertenzija arba padidėjęs arterinis kraujo spaudimas — tai viena aktualiausių visuomenės sveikatos problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis visame pasaulyje širdies ir kraujagyslių ligos sudaro maždaug 17 mln.

Slaugytojo hipertenzija hipertenzija galite gerti daug vandens

Arterinės hipertenzijos problemiškumą lemia ne tik didelis paplitimas bei komplikacijų grėsmė, bet ir dažnai slapta, besimptomė eiga pradinis ligos raidos etapais ir neretai žinių trūkumas apie šią ligą. Daugelis sergančiųjų arterine hipertenzija nieko apie savo ligą neįtaria ir net nežino tai, kad jų arterinis kraujo spaudimas yra padidėjęs, todėl Pasaulio sveikatos Slaugytojo hipertenzija ekspertai šią ligą jau m.

Slaugytojo hipertenzija hipertenzijos vaistai seniems

Besimptomė ar mažasimptomė arterinės hipertenzijos eiga lemia ne tik uždelstą diagnostiką, bet ir atsainų dalies pacientų požiūrį į padidėjusio arterinio kraujo spaudimo gydymą: nereguliariai vartojami paskirti medikamentai, savavališkai padaromos gydymo pertraukos ir pan.

Pacientų žinios apie ligą yra svarbios, nes nuo jų labai priklauso gebėjimas rūpintis sveikata, tačiau Slaugytojo hipertenzija pacientų trūksta Slaugytojo hipertenzija ar kitokios informacijos apie arterinę hipertenziją, kad rūpinimasis savo sveikata būtų visavertis.

Tyrimo tikslas — įvertinti sergančiųjų arterine hipertenzija žinias.

Slaugytojo hipertenzija kas yra hipertenzija 3 stepini